Twój najważniejszy dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami? W natłoku obowiązków związanych z organizacją wesela pozostaje Ci coraz mniej czasu na zadbanie o siebie? Mamy dla Ciebie propozycje, która jest wprost stworzona dla Panien Młodych.  Jest nią dieta ekspresowa – dieta 1000 kcal.

Kuracja odchudzająca 1000 kcal

Jest to idealna propozycja dla tych wszystkich pań, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka kilogramów. Dieta ekspresowa pozwoli Ci w trzech etapach uzyskać pożądany efekt.

Faza oczyszczająca: (7 dni) – jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn, skutków ubocznych przemiany materii pochodzących z bezwartościowych  produktów spożywczych oraz przygotować organizm do kolejnego etapu odchudzania.

Faza odchudzająca (14 dni) – w jadłospisie, który jest pozbawiony węglowodanów i tłuszczów możliwa jest szybsza redukcja masy ciała. Ważne jest zadbanie o podaż produktów bogatych w witaminy i minerały, aby zredukować ryzyko niedoborów.

Faza upiększania (10 dni) – składniki odżywcze, które są bogate w diecie w znaczący sposób wpłyną na zwiększenie energii i  witalności przez co uzyskasz czystszą i promienna skórę, mocne paznokcie, lśniące włosy i ogólnie poprawi się Twoje samopoczucie.

 Dodatkowe informacje na temat diety 1000 kcal

Być może zaliczasz się do grona osób, które obowiązują specjalne zalecenia zdrowotne i przez to masz kłopot ze skomponowaniem diety. Korzystając z porad dietetyka będziesz w stanie otrzymać pomoc w skomponowaniu jadłospisu przy schorzeniach typu niedoczynność tarczycy, cukrzyca. Wsparcie merytoryczne oraz psychiczne ze strony specjalisty będzie Ci towarzyszyć podczas walki z nadprogramowymi kilogramami. Możesz być pewien, że jadłospis powstanie w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby przez co będzie smacznie, zdrowo i skutecznie.

Więcej na temat diet przeczytasz w naszym rankingu diet

Share.

Leave A Reply