Na rynku pojawił się nowy produkt, który ma zwalczać cellulit od wewnątrz – suplement Cellinea. Stosuje się go dwa razy dziennie – po śniadaniu i ok. 30 min przed wysiłkiem fizycznym. W ten sposób mamy zapewnić sobie piękną, jędrną skórę, wolną od cellulitu. Czy tak jest w rzeczywistości?

Czym w ogóle jest cellulit? To nic innego, jak nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa w naszym organizmie, która przejawia się  w postaci grudek i wgłębień na powierzchni skóry. Najczęściej atakuje pośladki, uda, brzuch i ramiona czyli te partie ciała, gdzie jest najwięcej zgromadzonego tłuszczu. Niestety, są to również obszary, które wpływają na poczucie naszej atrakcyjności. Pewnie żadna z nas nie czuje się komfortowo, kiedy ma założyć krótkie szorty, które odsłaniają nieestetyczną skórkę pomarańczową. Z tego powodu podejmujemy walkę z cellulitem, w którym zwycięzca może być tylko jeden – my!

Cellulit – zwalczamy go kompleksowo

Cellinea to suplement diety w postaci łatwych do połknięcia tabletek. Przyjmowany dwa razy dziennie po jednej tabletce, wspomaga walkę z cellulitem. Nie możemy się bowiem łudzić, że samo łykanie preparatów ostatecznie rozwiąże nasz problem z pomarańczową skórką. Najlepsze rezultaty odniesiemy wówczas, kiedy będziemy działać kompleksowo, czyli za pomocą:

  • Diety
  • Aktywności fizycznej
  • Suplementów

Cellinea jest dużym wsparciem tego procesu i pomaga znacznie szybciej, skuteczniej i na trwałe pozbyć się cellulitu.

Cellinea – tak, ponieważ…

  • Stosowanie Cellineii jest łatwe i mało problematyczne. Wystarczy dwa razy dziennie połknąć po jednej tabletce. W porównaniu do innych elementów kuracji antycellulitowej, jakimi jest rygorystyczna dieta czy aktywność fizyczna, taka suplementacja jest najmilszą i najmniej wymagającą częścią.
  • Tabletki znajdują się w wygodnym opakowaniu, które możemy zmieścić do torebki i zawsze mieć przy sobie, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest pamiętać o ich przyjmowaniu (chociaż do małej kopertówki już ich nie włożymy). W porównaniu do kremów i balsamów, które trzeba codziennie wmasowywać i czekać, aż się wchłoną, Cellinea jest znacznie wygodniejsza w stosowaniu.
  • Cellinea daje szybie rezultaty. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy nad sylwetką, jak widoczne efekty. Cellinea poprawia wygląd skóry w kilka tygodni (nie można powiedzieć, że u każdej w tym samym czasie zobaczymy poprawę, bo to jest warunkowane przez nasz metabolizm – u jednych z nas wystarczą 2 tygodnie, u innych 4 czy 8).

Dodatkową zaletą Cellineii jest wygoda jej zakupu. Zamawiamy ją przez Internet, nie musimy chodzić do apteki czy drogerii, co mogłoby krępować niektóre z nas.

Efekty tabletek Cellinea

Wiemy już, że Cellinea jest wygodna w przyjmowaniu, w zakupie i szybka  w działaniu. A jakie są rezultaty jej przyjmowania i jakich efektów możemy oczekiwać?

  • Po pierwsze – gładka skóra bez cellulitu
  • Po drugie – brak nawrotów cellulitu
  • Po trzecie – likwidacja obrzęków

Minusy suplementu diety Cellinea

Jedna kilka rzeczy bym w niej ulepszyła. Na początku napisałam, że ma postać wygodnych w połknięciu tabletek. To prawda, ale potrzebujemy mieć przy sobie coś do popicia. Miłym ukłonem w naszą stronę byłyby trochę mniejsze pastylki lub takie, które rozpuszczają się na języku. Cena również jest dość wysoka, jednak akurat ten aspekt jest dla mnie do przyjęcia.

Ostateczna ocena Cellinea

Cellinea to rzeczywiście skuteczny preparat, który pomaga zwalczyć cellulit i nie wymaga ciągłego powtarzania kuracji. Jeśli podejmuje wysiłek, żeby zwalczyć skórkę pomarańczową, ćwiczę, trzymam dietę i łykam suplementy, to oczekuje konkretnych rezultatów. Gładka skóra jest największą nagrodą za wysiłki, dlatego daję duży plus dla Cellinei.

Share.

Leave A Reply