O AcaiBerry900 usłyszałam po praz pierwszy, kiedy poszukiwałam skutecznego sposobu, aby schudnąć. Nie chciałam przechodzić na rygorystyczne diety cud, które w moim przypadku zawsze kończyły się efektem jojo.  Tabletki AcaiBerry900 miały zapewnić mi nie tylko szybki efekt, ale również pomóc utrzymać wymarzoną sylwetkę. Spróbowałam. I co się okazało?

Zalety AcaiBerry900

AcaiBerry900 to naturalny suplement diety powstały na bazie jagód Acai pochodzących z Amazonii, zielonej herbaty, błonnika i antyoksydantów. Składniki te słyną ze swoich odchudzających i pielęgnacyjnych właściwości. Mi zależało przede wszystkim na tym, aby osiągnąć szczupłą sylwetkę szybko i na trwałe. Nie ukrywam, że całkowicie zaufałam AcaBerry900, ponieważ nie przeszłam w tym czasie na rygorystyczną dietę ani nie zaczęłam intensywnie ćwiczyć. Nie miałam na to po prostu czasu. Bardzo dużym plusem tego produktu był dla mnie fakt, że:

  • Działał bez dodatkowych ćwiczeń i diety.
  • Był łatwo dostępny – kupiłam go wygodnie i dyskretnie przez Internet, oszczędzając sobie krępujących mnie spojrzeń pani w sklepie czy aptece.
  • Dostałam 90-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Efekty stosowania AcaiBeryy900

Stosowałam AcaiBerry900 przez 5 tygodni. W tym czasie miałam schudnąć 12 kg (tak przekonywała na swojej stronie producent). Już po tygodniu waga zaczęła spadać, a po 5 rzeczywiście ubyło mi ponad 10 kg. Jednak dużo szczuplejsza i zgrabniejsza sylwetka to nie jedyny rezultat stosowania przeze mnie AciaBeryy900. Inne efekty, jakie na sobie zaobserwowałam, to:

  • Więcej energii – zanim zaczęłam brać te tabletki, byłam często senna, ospała – zwyczajnie brakowało mi energii. Nie wiem czy zmiana tego jest wynikiem oczyszczenia mojego organizmu z toksyn czy po prostu szczupłej sylwetki. Nie ważne – ważne, że dostałam duży zastrzyk pozytywnej energii.
  • Ładniejsza cera – jagody Acai podobno pomagają oczyścić organizm z toksyn. Możliwe, że to dzięki temu stan mojej cery (z niedoskonałościami) poprawił się.
  • Lepsze samopoczucie – lepszy wygląd, więcej energii, wyższa pewność siebie i spojrzenia pełne uznania sprawiły, że czuję znacznie bardziej radosna.
  • Większe poczucie atrakcyjności – utrata kilogramów i zgrabna sylwetka spowodowały, że poczułam się dużo bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

To naprawdę dużo, jak na jedno opakowanie niepozornych tabletek z jagód Acai.

Minusy Acai Berry 900

Nie podoba mi się opakowanie AciaBerry900. Jest duże i ciężko zmieścić je do małej, kobiecej torebki. Sam jego design też nie prezentuje się najlepiej. Może mniejsze pudełeczko, które liczyłoby 30 tabletek (a nie jak teraz – 60 ) byłyby bardziej poręczne i wygodne?

Ocena Acai Berry 900

Podsumowując – AcaiBerry900 oceniam na 5 z plusem. Spełniły obietnice dotyczące utraty wagi, szczuplejszej sylwetki i lepszego samopoczucia. W odróżnieniu od męczących diet, odchudzanie z AcaiBerry900 mogę nawet określić mianem przyjemnego J Drugi raz również bym się na nie zdecydowała.

Share.

Leave A Reply